سورتمه تهران

لذت سورتمه سواری در دربند تهران

چهار مجموعه تفریحی در مجموعه سورتمه تهران

ویژگی های مجموعه سورتمه دربند تهران

اگر شما اهل تفریح و هیجان هستید و ساکن تهران، یا مسافر تهرانید، باید بگویم که پشت چهره دود گرفته این شهر، جاذبه های متفاوت و دوست داشتنی زیادی وجود دارد. پارک گلابدره با سیمایی مدرن، در دامنه کوه های پرشیب و سنگی دربند واقع شده. چشم انداز شمالی پارک کوه های دربند و در جنوب آن چشم اندازی زیبا از شهر تهران قابل تماشاست.

در سال ۱۳۹۲در بوستان گلابدره مسیر سورتمه سواری افتتاح شد که توسط کادر متخصصین ایرانی با تکنولوژی های مدرن ساخته شد و تمام استاندارهای ایمنی ایران و اروپا در آن رعایت شده؛ این سورتمه با سرعت ۴۰کیلومتر برساعت مسیری بیش از ۸۵۰ متر رادر مسیری بالاتر از سطح زمین و پیچ در پیچ بر روی ریل های مطمئن و ایمن طی می کند. هیجان بالا و نو بودن آن برای گردشگران بسیار جذاب است. اگر یک بار سورتمه سواری تهران را تجربه کنید، حتما بارها و بارها این تجربه را تکرار خواهید کرد.

ماشین هایی که برروی ریل ها حرکت می کنند، ظرفیت دو نفر را دارند و جالب اینجاست که سرعت این سورتمه ها را سرنشین می تواند کنترل کند، به این صورت که در کنار سورتمه اهرمی قرار داده شده که با کشیدن آن سرعت کم می شود و می توان مسیر و مناظر اطرافش را با آرامش تماشا کرد( البته اگر سورتمه پشت سر شما هم سرعتش را کم کند)، اگرهم هیجان بیشتری را می خواهید سرعت را تغییر ندهید و از پستی و بلندی ها و چرخش ۳۶۰ درجه ای ، یکباره مسیر از اوج هیجان لذت ببرید.

در مجموعه تفریحی و گردشگری سورتمه تهران با مجموعه های مفرح دیگری همچون سافاری پارک وحشت، سینما پرواز و ماشین کوبنده که همه آن ها از سرگرمی های پر هیجان روز می باشند روبرو خواهید شد.

 
sor1

سورتمه تهران

photo_2019-06-17_22-40-57

ماشین کوبنده

photo_2019-06-17_22-40-56 (3)

سافاری وحشت

IMG_0035-1024x683

سینما پرواز

ویژگی ها و خدمات سورتمه تهران

رسانه سورتمه تهران

نظرات شما عزیزان در مورد سورتمه

امیر معین
امیر معین
اطلاعات بیشتر
من واقعا عاشق پارک گلاب دره ام و بیشتر موقع هایی که میرم گلاب دره سورتمه رو سوار میشم
علی مرتضوی
علی مرتضوی
اطلاعات بیشتر
سورتمه تهران واقعا هیجان انگیز و نشاط آور بود مرسی
علی مرتضوی
علی مرتضوی
اطلاعات بیشتر
یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشی تهرانه بنظر من
قبل
بعد

آدرس و ساعات کاری سورتمه تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه مجموعه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی باز می باشند
+