Loading...
سورتمه دربند تهران۱۳۹۸-۴-۱۱ ۰۱:۰۸:۴۳ +۰۰:۰۰

فروش آنلاین بلیط سورتمه دربند تهران

بلیط سینما پرواز سورتمه تهران  

خرید بلیط

بلیط ماشین کوبنده سورتمه تهران 

خرید بلیط

بلیط سافاری وحشت سورتمه تهران 

خرید بلیط

  بلیط ورودی سورتمه دربند تهران  

خرید بلیط

درباره مجموعه

ویژگی های مجموعه سورتمه دربند تهران

اگر شما اهل تفریح و هیجانید و ساکن تهران، یا مسافر تهرانید، باید بگویم که پشت چهره دود گرفته این شهر، جاذبه های متفاوت و دوست داشتنی زیادی وجود دارد. پارک گلابدره با سیمایی مدرن، در دامنه کوه های پرشیب و سنگی دربند واقع شده. چشم انداز شمالی پارک کوه های دربند و در جنوب آن چشم اندازی زیبا از شهر تهران قابل تماشاست.

در سال ۱۳۹۲در بوستان گلابدره مسیر سورتمه سواری افتتاح شد که توسط کادر متخصصین ایرانی با تکنولوژی های مدرن ساخته شد و تمام استاندارهای ایمنی ایران و اروپا در آن رعایت شده؛ این سورتمه با سرعت ۴۰کیلومتر برساعت مسیری بیش از ۸۵۰ متر رادر مسیری بالاتر از سطح زمین و پیچ در پیچ بر روی ریل های مطمئن و ایمن طی می کند. هیجان بالا و نو بودن آن برای گردشگران بسیار جذاب است. اگر یک بار سورتمه سواری تهران را تجربه کنید، حتما بارها و بارها این تجربه را تکرار خواهید کرد.

ماشین هایی که برروی ریل ها حرکت می کنند، ظرفیت دو نفر را دارند و جالب ایت که سرعت این سورتمه ها را سرنشین می تواند کنترل کند، به این صورت که در کنار سورتمه اهرمی قرار داده شده که با کشیدن آن سرت کم می شود و می توان مسیر و مناظر اطرافش را با آرامش تماشا کرد( البته اگر سورتمه پشت سر شما هم سرعتش را کم کند)، اگرهم هیجان بیشتری را می خواهید سرعت را تغییر ندهید و از پستی و بلندی های یکدفعه ای و چرخش ۳۶۰ درجه ای یکباره مسیر از اوج هیجان لذت ببرید.

در مجموعه تفریحی و گردشگری سورتمه تهران با مجموعه های مفرح دیگری همچون سافاری پارک وحشت، سینما پرواز و ماشین کوبنده که همه آن ها از سرگرمی های پر هیجان روز می باشند روبرو خواهید شد.

آدرس: تجریش، دربند ،انتهای خیابان اسدالهی، سورتمه تهران

ساعات کاری:

شنبه تا چهارشنبه 15:00 تا 23:00

پنجشنبه، جمعه و تعطیلات: 11:00 تا 23:00

تلفن گویا:۲۴۵۵۷

گالری تصاویر

تیزر مجموعه

درحال بارگذاری...